Pro firmy

catering a dárkové sety

Nabízíme kompletní zajištění cateringu pro firmy včetně profesionálního someliéra, cortadora (krájení šunky jamón (chamón))  a tanečníků flamenga, show při přípravě paella a mnoho dalšího. Španělsko máme v srdci a co na srdci, to na jazyku.

Dárkové sety - kvalitní španělská gastronomie v luxusním balení. Španělsko "umíme"! Také Vás každý rok trápí procházení tlustých katalogů se spoustou dárkových krabiček, tužek, zapalovačů, hrnečků..atd.? Máte doma plnou skříň lahví, které jste od někoho kdysi dostali a máte je připravené předat příležitostně někomu dalšímu? Dárky od nás nezůstanou neotevřené!


Požádejte o individuální nezávaznou nabídku hned teď.

telefonem: +420 601 131 003

Pošlete nám na sebe kontakt a my se vám obratem ozveme zpět:


Zážitek, který si Vaši zaměstnanci či zákazníci budou pamatovat!

Profesionální catering se špičkovými víny a gastronomií nabízí mnoho firem. Lidé ale chtějí víc. Během akcí, které jsme pořádali, se nejvíce osvědčila možnost vše si vyzkoušet - krájení vepřové šunky pod vedením zkušeného cortadora nebo možnost vyzkoušet si s profesionálním tanečníkem kroky flamenga...:). Náš p sommeliér provede Vaše zákazníky i zaměstnance magickým světem rozličných chutí kvalitních španělských vín


Dárkové sety pro zákazníky i excelentní dárky pro výjimečné osobnosti.

Ať už potřebujete kvalitní dárek za rozumnou cenu nebo luxusní dárek pro výjimečnou osobnost - dárek, který ocení i znalec gastronomie nebo cokoliv mezi tím: máme pro Vás řešení. Umíme zajisitit i špičková vína, která nejsou běžně dostupná. Vhodná je také kombinace dárkového boxu a celé vepřové nohy v setu se stojánkem a nožem. 

Potřebujete x kusů za cenu do x korun pro muže, ženu..atd.? Pomůžeme Vám!Neváhejte nás kontaktovat pro zpracování individuální nabídky přesně dle Vaších potřeb a možností 

+420 601 131 003

lucie.holema@cafebarcelona.cz

Váš team Café Jamón