Verdejo 0,75l

Vyprodáno

Vinařství: Bodegaz Parra Jimenéz

Odrůda: Verdejo

Bílé suché biodynamické víno vyrobené z typicky španělské odrůdy VERDEJO.

Cena je platná při objednání alespoň 6ti lahví (karton) ze sekce Vinotéka. Vína si můžete v kartonu libovolně nakombinovat.

SKLADEM

199,00 Kč

Hrozny se po sklizni lehce pomelou a nechají ležet po dobu 24 hodin, kdy zůstáva hroznová štáva v kontaktu se slupkami. Následně se vylisují a vzniklý mošt fermentuje v nerezových tancích po dobu přibližně 20 dní při teplotě nepřesahující 15-17 °C.

POPIS: víno má jiskrnou zelenkavou barvu, střední viskozitu s intenzivní vůní zeleného jablka, jasmínu a citrusových plodů. Zelené jablko se výrazně projevuje i v chuti a středně plný charakter vína je doprovázen výrazně svěží a šťavnatou kyselinkou. Velice příjemně pitelné víno, které vybízí k tomu, aby jste ho ochutnali znovu.

SNOUBENÍ S POKRMEM: velice dobře se snoubí s ovčími a kozímy sýry, zeleninovým rizotem či zeleninovými saláty.

TEPLOTA PODÁVÁNÍ : 8-10°C

Ceny lahví vína jsou platné při nákupu minimálně 6 lahví (lze kombinovat více druhů). Pokud si přejete zásilku dodat, zvolte prosím možnost dopravce Messenger, expedujeme po kartonech (karton = 6 lahví), láhve vín Vám dle Vašeho přání libovolně nakombinujeme.Potřebujete poradit? Zavolejte nám: + 420 601 131 003 nebo napište na lucie.holema@cafebarcelona.cz