Sommelier

Vyprodáno

Dárek pro znalce vín. Opravdu velká poctivá dřevěná okovaná bedna (400mmx400mmx280mm) a 5 lahví špičkových španělských vín vybraných vinařství. Podrobný popis vín níže v na stránce.

SKLADEM

2 299,00 Kč

Bílé víno Camino Blanco 0,75l, vinařství Bodegaz Parra Jimenéz, odrůda Airén, ročník 2018. Víno má limetkově zelené zabarvení se zelenými odlesky a střední viskozitu. Vůně je velmi výrazná, čistá a svěží s tóny exotického ovoce mango, papaya, ananas a lehce citrusovým pozadím. V chuti vyniká ovocným skvěle pitelných charakterem se svěží kyselinkou.

Červené víno Camino Tinto 0,75l vinařství Bodegaz Arraéz, odrůda Tempranillo, ročník 2018. Víno má granátově červené zabarvení a střední viskozitu. Vůně je výrazná, malinově ovocná s třešňově ostružinovým pozadím. V chuti vyniká svěžím a velice dobře pitelným charakterem s příjemnou ovocností, jemnou tříslovinou a kyselinou.

Bílé víno Sauvignon Blanc 0,75l vinařství Parra Jimenéz, odrůda Sauvignon Blanc. Víno má citrónově zelenou barvu, střední viskozitu a velmi intenzivní vůní černého bezu, hluchavky a citrusových plodů. V chuti má lehce minerální a díky dobře integrované kyselince svěží charakter s dochutí citrusových plodů a zeleného jablka.

Červené vino Mala Vida, vinařství Bodegaz Arraez, odrůda 25%, Monastrell, 25%Tempranillo, 25% Syrah, Cabernet Sauvignon, Červené víno zrající 8 měsíců ve třech druzích sudů má jiskrnou zelenkavou barvu, střední viskozitu s intenzivní vůní zeleného jablka, jasmínu a citrusových plodů. Zelené jablko se výrazně projevuje i v chuti a středně plný charakter vína je doprovázen výrazně svěží a šťavnatou kyselinkou. V Tapas baru v Dolních Břežanech suverénně nejprodávanější víno.

Bílé víno Verdejo 0,75l vinařství Bodegaz Parra Jimenéz, odrůda Verdejo, ročník 2018. Víno má jiskrnou zelenkavou barvu, střední viskozitu s intenzivní vůní zeleného jablka, jasmínu a citrusových plodů. Zelené jablko se výrazně projevuje i v chuti a středně plný charakter vína je doprovázen výrazně svěží a šťavnatou kyselinkou.