Garnacha 0,75l

Vyprodáno

Vinařství: Bodegaz Parra Jimenéz

Odrůda: Garnacha

Růžové víno s certifikací Demeter vyrobené z odrůdy Garnacha.

Cena je platná při objednání alespoň 6ti lahví (karton) ze sekce Vinotéka. Vína si můžete v kartonu libovolně nakombinovat.

SKLADEM

199,00 Kč

Vinice leží v nadmořské výšce 900 metrů nad hladinou moře a mají stáří 17 let. Kombinace nadmořské výšky a slunečného počasí společně s praktikami biodynamického zemědělství zaručují, že i při vysokém výnosu 10000kg/Ha, mají hrozny špičkovou kvalitu. Sbírají se ručně a navíc v noci. Potom se pomelou a nechají krátkodobě macerovat a při dosažení požadováné barvy dochází k lisování na pneumatickém lisu. Vzniklý mošt pak fermentuje v nerezových tancích při nízké teplotě okolo 12-14°C po dobu 20 dní. Tato studená macerace přispívá k ovocnému a svěžímu charakteru vyrobeného vína.

POPIS : víno má lososovité zabarvení s růžovými odlesky a střední viskozitu. Vůně je výrazná a svěží, ovocná po jahodách, malinách a brusinkách. V chuti vyniká skvělou svěžestí, díky vyšší kyselince, je výborně pitelné s ovocnou dochutí.

SNOUBENÍ S POKRMEM : saláty, pizza, modré ryby

Ceny lahví vína jsou platné při nákupu minimálně 6 lahví (lze kombinovat více druhů). Pokud si přejete zásilku dodat, zvolte prosím možnost dopravce Messenger, expedujeme po kartonech (karton = 6 lahví), láhve vín Vám dle Vašeho přání libovolně nakombinujeme.Potřebujete poradit? Zavolejte nám: + 420 601 131 003 nebo napište na lucie.holema@cafebarcelona.cz