Chardonnay Seleccion 0,75l

Vyprodáno

Vinařství: Dominio de Punctum

Odrůda: Chardonnay

Bílé víno s certifikací Demeter vyrobené z odrůdy Chardonnay

Cena je platná při objednání alespoň 6ti lahví (karton) ze sekce Vinotéka. Vína si můžete v kartonu libovolně nakombinovat.

SKLADEM

209,00 Kč

Bílé suché víno vyrobené z odrůdy CHARDONNAY. Hrozny se sklízejí výhradně v noci, poté se pomelou a nechávají ležet při nízké teplotě 5 °C, po dobu třech dní, kdy zůstává mošt v kontaktu se slupkami. Následuje lisování a fermentace, která probíhá v nerezových tancích, po dobu 21 dní, při teplotě 19 °C.

POPIS : víno má citronově zelené zabarvení, vysokou viskozitu a velmi intenzivní vůni vanilky, květu magnolie a žlutého melounu. Chut je plná, suchá až krémová, lehce minerální, s tony kandovaného ovoce a dlouhou, grepovitou dochutí.

SNOUBENÍ S POKRMEM : omáčky se smetanovým základem, výraznější drůbeží úpravy, středně vyzrálé tvrdé sýry.

TEPLOTA PODÁVÁNÍ : 10-12°C

OCENĚNÍ : zlatá medaile Chalenge Millésime Montpellier(Francie)-největší veletrh BIO vína na světě

Ceny lahví vína jsou platné při nákupu minimálně 6 lahví (lze kombinovat více druhů). Pokud si přejete zásilku dodat, zvolte prosím možnost dopravce Messenger, expedujeme po kartonech (karton = 6 lahví), láhve vín Vám dle Vašeho přání libovolně nakombinujeme.Potřebujete poradit? Zavolejte nám: + 420 601 131 003 nebo napište na lucie.holema@cafebarcelona.cz