Mala Vida 0,75l

Vyprodáno

Hříšný život

vinařství: Bodegaz Arraez

Mala Vida je červené víno, suché, vyrobené ze čtyř odrůd zastoupených rovnoměrně: Cabernet Sauvignon, Syrah, Monastrell a Tempranillo.

SKLADEM

Cena je platná při objednání alespoň 6ti lahví ze sekce Vinotéka. Vína si můžete libovolně nakombinovat.


249,00 Kč

Mala Vida

vinařství: Bodegaz Arraez

"Mala Vida" znamená Hříšný život. Od vinaře je to dosti povedený a marketingově velmi úspěšný název:). Mala Vida je červené víno, suché, vyrobené ze čtyř odrůd zastoupených rovnoměrně: Cabernet Sauvignon, Syrah, Monastrell a Tempranillo. Hrozny se sbírají a třídí ručně. Zrají na vinicích starých 15 let (Cabernet Savuvignon a Syrah) a 30 let (Monastrell a Tempranillo). Hrozny před smícháním fermentují v nerezových tancích při teplotě 28°C po dobu 25 až 30 dní. Následuje zrání v sudech (barrique). Nejprve 3 měsíce v nových francouzských dubových sudech značky Taransaud, pak 3 měsíce v amerických sudech Victoria (středně vypalovaných) a nakonce 2 měsíce v silně vypalovaných amerických sudech značky Intona. Výsledkem zrání je komplexní vyvážené aromaticky a chuťově pestré víno, které má temně fialovou barvu a vysokou viskozitu. Vůně je intenzivní ostružinová s tóny černého rybízu a lehce karamelovým pozadím. Víno má plnou energickou a vyváženou chuť po zralém červeném ovoci se skvěle zakomponovanou kyselinkou a výraznější tříslovinou. Velmi dlouhá dochuť s tóny karamele, hořké čokolády a kakaa vybízí k další sklence. Pozor, je to opravdu návykové:).

Vhodné k pokrmům: grilované maso a uzeniny, zralejší tvrdé sýry, pečené a jehněčí maso

Teplota podávání: 12 - 15°C

Ocenění: 89 bodů Robert Parker (Wine Advocate 2011), stříbrná medaile Premium Select Wine Chalenge Prowein (Německo)

Ročník: 2017

Zbytkový cukr: 2 g/l

Obsah kyselin: 5,5 g/l

Obsah alkoholu: 13,5 %

Oblast: Valencia

Ceny lahví vína jsou platné při nákupu minimálně 6 lahví (lze kombinovat více druhů)
Pokud si přejete zásilku dodat, zvolte prosím možnost dopravce Messenger, expedujeme po kartonech (karton = 6 lahví), láhve vín Vám dle Vašeho přání libovolně nakombinujeme.
Potřebujete poradit? Zavolejte nám: + 420 601 131 003 nebo napište na lucie.holema@cafebarcelona.cz