Camino Tinto 0,75l

Vyprodáno

vinařství: Bodegaz Parra Jimenéz

Suché červené  víno vyrobené z odrůdy Tempranillo

SKLADEM

Cena je platná při objednání alespoň 6ti lahví (karton) ze sekce Vinotéka. Vína si můžete v kartonu libovolně nakombinovat.

149,00 Kč

Víno v naší nabídce (spolu s bílou variantou Camino Blanco) nejlevnější. Za tu cenu je to překvapivě dobré lehké zábavné víno vhodné ke každodenní běžné konzumaci. Profíci od Parra Jimenéze, kteří umějí i takové perly, jako je třeba El Animal zkrátka umějí udělat i levné a opravdu dobré věci.

Červené suché BIO víno vyrobené z odrůdy TEMPRANILLO. Vinice se nachází v nadmořské výšce 850 metrů nad hladinou moře. Kombinace tepla a vysoké nadmořské výšky se podílí na rovnoměrném dozrávánání hroznů i při hektarovém výnosu 8000kg/Ha. Hrozny se sbírají ručně, odstonkují, pomelou a nechávají fermentovat v nerezových tancích 3 týdny při teplotě, která se pohybuje, okolo 21°C.

POPIS : víno má granátově červené zabarvení a střední viskozitu. Vůně je výrazná malinově ovocná s třešnově, ostružinovým pozadím. V chuti vyniká svěžím a velice dobře pitelným charakterem s příjemnou ovocností, jemnou tříslovinou a kyselinou.

SNOUBENÍ S POKRMEM : pizza, rizoto, úpravy na kari, jemné uzeniny

Ceny lahví vína jsou platné při nákupu minimálně 6 lahví (lze kombinovat více druhů). Pokud si přejete zásilku dodat, zvolte prosím možnost dopravce Messenger, expedujeme po kartonech (karton = 6 lahví), láhve vín Vám dle Vašeho přání libovolně nakombinujeme.Potřebujete poradit? Zavolejte nám: + 420 601 131 003 nebo napište na lucie.holema@cafebarcelona.cz