Camino Blanco 0,75l

Vyprodáno

vinařství: Bodegaz Parra Jimenéz

Suché bílé víno vyrobené z odrůdy Airén.

SKLADEM

Cena je platná při objednání alespoň 6ti lahví (karton) ze sekce Vinotéka. Vína si můžete v kartonu libovolně  nakombinovat.

149,00 Kč

Víno v naší nabídce (spolu s červenou variantou Camino Tinto) nejlevnější. Za tu cenu je to překvapivě dobré lehké zábavné víno vhodné ke každodenní běžné konzumaci. Profíci od Parra Jimenéze, kteří umějí i takové perly, jako je třeba El Animal zkrátka umějí udělat i levné a opravdu dobré věci.

Suché bílé víno vyrobené z odrůdy Airén. V oblasti Castilla la Mancha hrozny optimálně dozrávají v nadmořské výšce kolem 900 mnm, sbírají se ručně a lisují se na pneumatickém lisu. Výsledný mošt fermentuje v nerezových tancích při teplotě 15° až 17°C po dobu 14 dnů.

Víno má střední viskozitu a limetkově zelenou barvu se zelenými odlesky.

Vůně je čistá a svěží s tony exotického ovoce mango, papaya, ananas a s lehce citrusovým pozadím.

Chuť je svěží, lehce ovocná, víno je dobře pitelné, snadno srozumitelné, lehké a zábavné.

Vhodné k pokrmům: zeleninové saláty, ryby, těstoviny

Teplota podávání: 8° - 10°C

Ročník: 2018

Zbytkový cukr: 1 g/l

Obsah kyselin: 5,7 g/l

Obsah alkoholu: 11 %

Oblast: Castilla la Mancha, Španělsko

Ceny lahví vína jsou platné při nákupu minimálně 6 lahví (lze kombinovat více druhů)Pokud si přejete zásilku dodat, zvolte prosím možnost dopravce Messenger, expedujeme po kartonech (karton = 6 lahví), láhve vín Vám dle Vašeho přání libovolně nakombinujeme.Potřebujete poradit? Zavolejte nám: + 420 601 131 003 nebo napište na lucie.holema@cafebarcelona.cz